top of page

MASSA METAL

Endüstriyel yıkama ve yağ giderme deneyimi

MASSA METAL , her türlü metal veya plastik parçanın temizlenmesi, yağdan arındırılması ve kurutulması için MASSA markası altında birinci sınıf endüstriyel parça pullarının tasarımı ve imalatında 10 yılı aşan deneyime sahip bir şirkettir . metaller.

Yüzlerce müşteriye ihtiyaçlarını gidermek, her türlü parça temizleme ekipmanı imalatında yardımcı olduk. Her durumda en etkili temizleme ve yağ giderme sistemini geliştiren karmaşıklık önemli değil. En iyi çözümü vermek için tüm bilgi deposumuzu hizmetinize veririz.

Yıkanacak / yağlanacak parçaların karmaşıklığı gerektiriyorsa kemer rondelaları , tamburlu rondelalar , monoray parçaları rondelalar , döner parçalar rondelaları , kabin rondelaları ve özel parçalar rondelalar gibi geniş bir ürün yelpazesine sahibiz .

İhtiyaçlarınıza göre

 

MASSA METAL bizim parçalar pulları ölçmek için üretiyoruz. En iyi temizleme sonuçlarına ancak parça pullarının her bir müşterinin parçalarına ve özel temizleme ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanması durumunda ulaşılabileceğine inanıyoruz.

Her proje yeni bir sorundur ve bunlar özel üretilmiş makineler olduğu için, ön yıkama , yıkama / yağdan arındırma , durulama , üfleme , kurutmave fosfatizasyon , pasifleştirme gibi yüzey işlemleri gibi işlemleri bir araya getiren rakipsiz bir esneklik düzeyi içerir Ve kireç özme . Her bölüm kendi özel temizleme ihtiyaç ve karakteristik özelliklerine sahiptir ve bu nedenle, bazı durumlarda, sorunlu alanlardan suyu uzaklaştırmak için odaklanmış nozullar (kör delikler, boşluklar, erişilmesi zor bölgeler) ve / veya odaklı üfleyiciler kullanılarak hassas yıkama gerekecektir.

Hazır çözümlerde değil, müşterimizin beklentilerini karşılayan ve aşan tasarımlarda inanıyoruz. Bu, hem tasarım hem de imalatta en yüksek kalite standartları vasıtasıyla sağlanabili

Endüstriyel parçalarda temizlik ve yağ giderme teknolojileri ve yenilikleri

Defalarca asla dinlenmiyoruz, ancak hem tasarım hem de ürünlerimize yeni bileşenler eklenmesi ve mühendislik süreçlerimizin kendileri açısından daima gelişiyor. Tasarım süreçleri şu anda iş istasyonları ve 3D CAD kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Teknolojik ilerleme hızıyla gelişiyoruz.

Personelimiz, işimizde en iyi olmak için gereken deneyimi her geçen gün kazanmamıza yardımcı olmak için sürekli olarak yeni teknolojiler öğreniyor.

bottom of page